Podcast z serii: Wojownik - Poeta

Wojownik – Poeta (#8) Kreatywność – część 1

MP3

Co to w ogóle jest (w praktyce) kreatywność? Jak stworzyć coś tak indywidualnego, tak wykonanego w “naszym stylu”, że dla wielu osób wokół jest to na tyle dystynktywne, wyróżniające się, że potrafią rozpoznać w tym dziele autora. Co ważne – kreatywnym można być w każdej dziedzinie życia zawodowego – będąc np. rzemieślnikiem, sportowcem, programistą, nauczycielem. I nie jest to jakiś magiczny dar, który niektóre osoby – nazywane często artystami, wirtuozami – posiadają, w przeciwieństwie do ludzi rzekomo pozbawionych tej nowatorskiej perspektywy. Otóż nie, kreatywność (swój własny styl) można wykształcić, wyćwiczyć, stworzyć. Trzeba tylko zrozumieć czym ona tak naprawdę jest i jak mądrze poprowadzić trening kreatywności.

Wersja w YouTube

Muzyka z odcinka

Hush – Team Astro – Helpless. A Creative Commons Attribution License (CC BY) states that the material can be shared, remixed and used commercially.

Partner odcinka

Dzisiejszy tutorial oglądamy bez przerw reklamowych, ponieważ został dla nas zasponsorowany przez firmę Chroń PESEL: https://chronpesel.pl. Współpraca reklamowa z Chroń PESEL wspiera naszą pracę edukacyjną na YouTube – dziękujemy!

Chroń PESEL

Linki

Harmonogram publikacjiPasja informatykiForum dyskusyjneBlog miroslawzelent.plEgzamin-E13.plTrenażer egzaminu zawodowegoWspółpraca reklamowaCzęsto zadawane pytaniaWsparcie kanału i witrynProfil PatroniteFanpage na FacebookuProfil Google+Podcast w iTunesKanał YouTubeLista Patronów

Podobne odcinki

Scroll to top