Podcast z serii: Wojownik - Poeta

Wojownik – Poeta (#8) Kreatywność – część 1

MP3

Co to w ogóle jest (w praktyce) kreatywność? Jak stworzyć coś tak indywidualnego, tak wykonanego w „naszym stylu”, że dla wielu osób wokół jest to na tyle dystynktywne, wyróżniające się, że potrafią rozpoznać w tym dziele autora. Co ważne – kreatywnym można być w każdej dziedzinie życia zawodowego – będąc np. rzemieślnikiem, sportowcem, programistą, nauczycielem. I nie jest to jakiś magiczny dar, który niektóre osoby – nazywane często artystami, wirtuozami – posiadają, w przeciwieństwie do ludzi rzekomo pozbawionych tej nowatorskiej perspektywy. Otóż nie, kreatywność (swój własny styl) można wykształcić, wyćwiczyć, stworzyć. Trzeba tylko zrozumieć czym ona tak naprawdę jest i jak mądrze poprowadzić trening kreatywności.

Wersja w YouTube

Muzyka z odcinka

Hush – Team Astro – Helpless

Dzisiejszy tutorial oglądamy bez przerw reklamowych, ponieważ został dla nas zasponsorowany przez firmę Chroń PESEL: https://chronpesel.pl. Współpraca reklamowa z Chroń PESEL wspiera naszą pracę edukacyjną na YouTube – dziękujemy!

Chroń PESEL

Linki

Harmonogram publikacjiPasja informatykiForum dyskusyjneBlog miroslawzelent.plEgzamin-E13.plTrenażer egzaminu zawodowegoWspółpraca reklamowaCzęsto zadawane pytaniaWsparcie kanału i witrynProfil PatroniteFanpage na FacebookuProfil Google+Podcast w iTunesKanał YouTubeLista Patronów

Podobne odcinki

Scroll to top