Podcast z serii: Wojownik - Poeta

Wojownik – Poeta (#9) Kreatywność – część 2

MP3

Jak widać w tytule – jest to dokończenie rozważań na temat kreatywności. Zdecydowanie polecam wysłuchać najpierw części pierwszej podcastu, zanim zdecydujemy się na ten odcinek. W części pierwszej, czyli odcinku ósmym serii Wojownik Poeta wyjaśniliśmy stereotypy na temat kreatywności – podaliśmy też fundamenty zorganizowania własnego procesu twórczego (swojego “mentalnego warsztatu”) oraz przedstawiliśmy konkretną metodę pisania angażujących, kreatywnych tekstów, zdefiniowaną przez profesora Jordana Petersona. Teraz, w części drugiej, często będziemy na tym wszystkim bazować – więc najlepiej wysłuchać podcastów o kreatywności po prostu chronologicznie. Lepiej nam się to wówczas w głowie poukłada!

Wersja w YouTube

Muzyka z odcinka

Hush – Team Astro – Helpless. A Creative Commons Attribution License (CC BY) states that the material can be shared, remixed and used commercially.

Partner odcinka

Partnerem dzisiejszego odcinka są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, które przygotowały nowości zawodowe 2023 – warto zajrzeć – NOWOŚCI ZAWODOWE 2023. Po zapoznaniu się z katalogami branżowymi, zamówień podręczników można wygodnie dokonać w SKLEPIE WSiP. Dziękujemy Wydawnictwu WSiP za wsparcie naszej pracy edukacyjnej na YouTube!

Sklep WSiP

Linki

Harmonogram publikacjiPasja informatykiForum dyskusyjneBlog miroslawzelent.plEgzamin-E13.plTrenażer egzaminu zawodowegoWspółpraca reklamowaCzęsto zadawane pytaniaWsparcie kanału i witrynProfil PatroniteFanpage na FacebookuProfil Google+Podcast w iTunesKanał YouTubeLista Patronów

Podobne odcinki

Scroll to top