Podcast z serii: Wyprawa do wnętrza ego

Wyprawa do wnętrza ego (#3) Prokrastynacja

MP3

Wielu Widzów zadało pytanie o to jak radzić sobie z prokrastynacją, zniechęceniem, brakiem motywacji. Zacznijmy może od tego co to w ogóle jest prokrastynacja? Najprościej można powiedzieć, iż jest to zjawisko odkładania działania na później. W sensie: istnieją rzeczy do wykonania, jakieś projekty które fajnie byłoby zrealizować (i nad którymi powinienem teraz pracować), a ja zamiast zająć się robotą odkładam rozpoczęcie tej czynności wciąż i wciąż na później. Wielu ludzi uważa prokrastynację za wadę własnego charakteru. Często też uważają że brakuje im siły woli, inicjatywy, wzięcia sprawy w swoje ręce. Czy rzeczywiście tak jest?

Wersja w YouTube

Muzyka z odcinka

Sappheiros – Passion (na licencji CC BY). Please, follow this awesome artist, he totally deserves it! A Creative Commons Attribution License (CC BY) states that the material can be shared, remixed and used commercially (zobacz szczegóły licencji).

Linki

Harmonogram publikacjiPasja informatykiForum dyskusyjneBlog miroslawzelent.plEgzamin-E13.plTrenażer egzaminu zawodowegoWspółpraca reklamowaCzęsto zadawane pytaniaWsparcie kanału i witrynProfil PatroniteFanpage na FacebookuProfil Google+Podcast w iTunesKanał YouTubeLista Patronów

Podobne odcinki

Scroll to top