Podcast z serii: Wyprawa do wnętrza ego

Wyprawa do wnętrza ego (#5) Zabójczy perfekcjonizm

MP3

Tym razem tematem odcinka będzie zjawisko perfekcjonizmu. Jest to bardzo niebezpieczna postawa, którą często zdarza się nam przyjmować tak w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Perfekcjonizm wprost zabija naszą twórczość, codziennie. To on sprawia że nie osiągamy, nie pracujemy, nie realizujemy. Życzę Wam i sobie, abyśmy pracowali radośnie, z pasją, nie skupiając się na rezultatach, a jedynie na realizowanym procesie. Celem tego podcastu jest pomóc nam przywrócić zdrowe, czerstwe, takie trzeźwe podejście do pracy – podejście oparte na działaniu, na teraźniejszości, na uważnej samoobserwacji, jak i na zrozumieniu wartości porażek.

Wersja w YouTube

Muzyka z odcinka, grafika

Sappheiros – Embrace (na licencji CC BY). Please, follow this awesome artist, he totally deserves it! A Creative Commons Attribution License (CC BY) states that the material can be shared, remixed and used commercially (zobacz szczegóły licencji).

Zdjęcie w tle wykorzystano za zgodą autora: Ciro Galluccio – Golden Tears. Please, follow this awesome photographer on Instagram, he totally deserves it!

Linki

Harmonogram publikacjiPasja informatykiForum dyskusyjneBlog miroslawzelent.plEgzamin-E13.plTrenażer egzaminu zawodowegoWspółpraca reklamowaCzęsto zadawane pytaniaWsparcie kanału i witrynProfil PatroniteFanpage na FacebookuProfil Google+Podcast w iTunesKanał YouTubeLista Patronów

Podobne odcinki

Scroll to top